.:: عاملیت فروش AMG ::.
                                | فارسی | English

ساکشن روغن برقی ویژه سواری
ساکشن روغن برقی ویژه کامیون
روغن ریز کامیون برقی/بادی

09123343148 @amgco.ir
www.amgco.ir @amgco
@amgco.ir @amgco

   عاملیت فروش محصولات AMG
 
با استعانت بر خداوند متعال مجموعهAMG توانست در سال 93 شبکه جدید فروش خود را با عنوان عاملین فروش با هدف جذب عاملین و توزیع کنندگان محصولات مجموعه با شرایط و امتیازات ویژه در هر استان و یا شهر راه اندازی نماید. برای اطلاع از نحوه جذب و عقد قرارداد عاملین با قسمت عاملین فروش شرکت تماس حاصل نمایید.
همچنین می توانید از فرم پایین صفحه برای ارسال تقاضای اخذ عاملیت فروش و یا نمایندگی استفاده کنید:

- دارای حسن شهرت و عدم سو پیشینه کیفری.
- عاملین فروش ترجیحا دارای جواز کسب باشند.
- عاملین فروش ملزم و متعهد می باشند از فروش کالاهای مشابه شرکتهای دیگر و هم چنین وارداتی آنها خودداری نمایند.
- کالای خریداری شده حداکثر به مدت 30 روز پس از صدور فاکتور و تحویل اجناس مربوطه میبایست تسویه گردد.
- مدت زمان قرارداد عاملین فروش حداقل 6 ماه تا 1 سال است در پایان هر 6 ماه عاملین مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت عدم انطباق با توافقات صورت گرفته طبق قرارداد بسته به تخلف صورت گرفته ، قرارداد آنها بازنگری و یا لغو خواهد گردید.
- برای اطمینان از رعایت کلیه قوانین مربوطه توسط عاملین فروش ،در شروع کار از تمامی عاملین فروش ضمانت کاری اخذ و بر همین اساس نیز قراردادی فیمابین تنظیم میگردد.
- تکمیل و ارسال فرم اولیه و مفاد موافقت نامه عاملیت فروش محصولات AMG.
- در صورت تسویه با چک ، سپردن پشتوانه و تضمین کافی برای آن الزامی است (شخص صادر کننده چک نباید سابقه چک بر گشتی داشته باشد).
- عامل فروش همه ساله می تواند قبل از اتمام دوره عاملیت فروش درخواست خود را کتبا مبنی بر رضایت همه جانبه شرکت اعلام نموده تا شرکت پس از دریافت تقاضا و بررسی فعالیت 1 ساله ایشان به مدت 1 سال دیگر آن را تمدید و یا بطور کامل قطع و یا تصمیم جدیدی اتخاذ نماید.
- متقاضي بايد مالك باشد و يا اجازه نامه محضري 5 ساله و تعهد مبني بر عدم جابجايي فروشگاه تا مدت سه سال بعد از افتتاح عامليت ارائه دهد.
- برخورداري از انبار و امكانات مناسب براي نگهداري مطلوب قطعات.
- قرار نداشتن فروشگاه معرفي شده در فاصله بيشتر از 500 متري نمايندگي و عامليت فروش دیگر.

از اینکه تمایل خود را جهت اخذ عملیت فروش به عنوان عاملیت فروش مجموعه AMG ، اعلام نموده اید سپاسگذاریم. دریافت امتیاز و اخذ عاملیت فروش ،تابع قوانین و شرایط خاص خود است .

لذا خواهشمند است جهت تماس با شما و اعلام شرایط مورد نیاز، فرم ارائه شده را کامل نمایید تا در اسرع وقت و پس از بررسی های اولیه از سوی واحد مربوطه با شما تماس گرفته شود.
 

کلیه حقوق مطالب سایت متعلق به مجموعه AMG می باشد.
Email:info@amgco.ir - telegram.me/amgco - instagram.com/amgco.ir