خانه » فروشگاه

نمایش 1–12 از 92 نتیجه

درباره فروشگاه AMGco.IR

درباره فروشگاه AMGco.IR
فروشگاه AMGco.IR متعلق به شرکت ابزار محرک گستران بزرگ‌ترین تولید کننده انواع ساکشن روغن در ایران می باشد، اینک در آستانه‌ی بیستمین سال فعالیت، با گستره‌ای از انواع ساکشن روغن موتور و تزریق روغن موتور برای تمام خودروها سواری و کامیون  و استفاده ساکشن صنعتی ، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع ساکشن »، « ضمانت بهترین قیمت ساکشن روغن » و «تضمین اصل ساکشن روغن » سه اصل اولیه است که AMG از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است. گستره‌ای به وسعت انواع دستگاه ساکشن روغن موتور بادی / ساکشن روغن موتور سواری برقیساکشن روغن موتور پرتابل / ساکشن روغن موتور خانگی / ساکشن روغن گیربکس اتوماتیک / ساکشن روغن موتور کامیون / روغن ریز کامیون برقی / ساکشن صنعتی / روغن ریز بادی  با برند AMG  در کنار برندهای معروف دنیا ساکشن ورث آلمان گراکو آمریکا و ساکشن HPMM و ساکشن روغن گولرسان ساکشنهای داخلی با بیش از یک دهه پس از آغاز فعالیت، با داشتن مراکز توزیع در استان تهران و سراسر کشور ایران امکان ارسال کالا را در همان روز ثبت سفارش فراهم کرده است.
لطفا به چند نکته توجه کنید:
– محاسن و کارکرد عالی ساکشن روغن از  معایب ساکشن روغن موتور بسیار بالاتر است.
– با توجه اوضاع اقتصادی متاسفانه قیمت ساکشن روغن دست دوم در بعضی از برندها از ساکشن روغن ایرانی بالاتر است توجه به این نکته که صرفا یک برند معروف نمی تواند کیفیت مطلوب داشته باشد مهم می باشد.
– استفاده ساکشن روغن خانگی با توجه هزینه سرویس خودرو چند سالی است که باب شده است در براورد قیمت دستگاه ساکشن روغن خانگی و دیگر هزینه ها باید به تخصص تعویض روغن هم توجه شود.
طرز کار ساکشن روغن بخصوص ساکشن بادی پیچیدگی خاصی ندارد بنابراین سرویس و نگهداری آن بصرفه تر می باشد.
– چند سال اخیر تولید ساکشن روغن موتور ایرانی زیاد شده است در زمان خرید به اصالت شرکت و آیا طرف فروش پشتوانه لوازم یدکی ساکشن دارد یا نه توجه کنید.
– سعی کنید از مرکز اصلی و با پشوانه و سابقه خدمات خرید کنید در فضای مجازی از فروشگاه اینترنتی ساکشن روغن ابزار و یا حتی می توان قیمت دستگاه ساکشن روغن دیجی کالا دریافت و مقایسه قیمت نمود.
– بهترین مارک ساکشن روغن بادی همان ساکشنی است تمام لوازم ساکشن در بازار موجود باشد این اصل خرید را هرگز فراموش نکنید.
بهترین مارک ساکشن روغن را در انواع مختلف ساکشن روغن برقی و ساکشن بادی ارائه می دهیم. ما در AMG ساکشن روغن دست دوم نداریم و تمامی کالاها نو و در بسته بندی های مطمئن هستند.
– برای خیلی ها سوال است که: دستگاه ساکشن روغن بادی یا برقی چیست؟ بطور کلی می توان گفت ابزاری برای تخلیه آسان و بهتر روغن خودرو.
– در زمان خرید ساکشن روغن به پمپ ساکشن روغن موتور توجه کنید.
– برندهای زیادی مثلا ساکشن روغن اطلس ساکشن روغن گلکسی ساکشن روغن موتور اسکن ساکشن روغن پاریزان صنعت ساکشن روغن راسم ایتالیا ساکشن ورث آلمان و غیره در بازار موجود است در زمان خرید به پشوانه لوازم یدکی ساکشن روغن هم توجه کنید